איך הגעתי לפה? 


כשהייתי ילדה, המורות תמיד אמרו לי שיש לי פוטנציאל לא ממומש.
לקח שנים עד שהבנתי על מה הן מדברות. 

התחלתי לעבוד בגיל 15 בערך ואני חווה את עולם העבודה המשתנה כבר 20 שנים. היו מקומות עבודה שאהבתי יותר או פחות, שהצלחתי בהם יותר או פחות, אבל אף פעם לא הרגשתי שאני במקום הנכון והמדוייק. זה תמיד היה "בסדר" וזה גם תמיד הפריע לי, אבל לא ידעתי מה לעשות אחרת.

אני זוכרת היטב רגעים של תסכול אחרי שיחה עם מנהל שלא מבין אותי, מועקה בגרון כשאני קמה בבוקר לעבודה שאני לא נהנת בה, את התחושה הזו שאני לא במקום שלי, שרע לי ואני לא מסופקת, ובטח לא מאותגרת, את תחושת ההחמצה אחרי שקידום שהובטח לי ירד לטימיון בגלל שינוי ארגוני. 
הרבה רגשות עולים כשאני חושבת על חווית מעולם העבודה, והיום יש אני חווה "אנחת רווחה", כי אני יודעת שמצאתי את מקומי, את מה שגורם לי לחייך בבוקר, בעצם לחייך כל היום בסיפוק גדול.

היום, אחרי שעברתי את המסע שלי בעולם העבודה, אני רוצה להפוך אותו לנעים יותר ומוצלח עבור אחרים. לעשות ככל שביכולתי כדי שאנשים יממשו את עצמם בעבודתם וגם מחוצה לה.
את רוב זמננו אנחנו מבלים בעבודה- ולא הגענו לעולם הזה כדי לסבול נכון?!
אז כדאי שהעבודה שלנו תהיה כזו שגורמת לנו לחייך ולא לספור את הדקות לאחור. 

 

כל אדם שמגיע אלי הוא עולם ומלואו עם חלומות, יכולות וכישורים ייחודיים ואני מלווה אותו מתוך אמונה שלמה שהוא יכול וראוי להגשים את חלומותיו ואת עצמו. 


:פרופיל מקצועי

בעלת M.A בייעוץ ופיתוח ארגוני 

5 שנות ניסיון בניהול גיוס 
2 שנות ניסיון בניהול משאבי אנוש בחברה ובה 500 עובדים
2 שנות ניסיון בייעוץ ארגוני

לאורך שנות הקריירה שלי, פגשתי מאות מועמדים, עובדים ועשרות מנהלים, תיווכתי בניהם, ייעצתי להם כיצד להתמודד עם קשיים במקום העבודה חידדתי עבורם את הרצונות שלהם ועזרתי להם עם כל הכלים שיש ברשותי, כדי לתרום להצלחתם. 


שמי טל שגיא- ייעוץ לקריירה בעולם משתנה
 ואני ממש מחכה לפגוש אותך

 


צור קשר


2all בניית אתרים